Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
Akciós

nyelvtanfolyamaink

Akciós

nyelv­tanfolyamok

Csak nyelvvizsga érdekel!

Személyiségfejlesztési képzések

Gondolkodásfejlesztési technikák

A gondolkodás fejlesztése a személyes hatékonyság, a problémamegoldás és a kreativitás fejlesztése érdekében.

A résztvevő megismeri a kreativitás alapfogalmait, a kreatív és innovatív megoldások jellemzőit, a logikai gondolkodás alapjait és annak módszereit; elsajátítja a gondolkodásfejlesztés különböző stratégiáit és technikáit.

Óraszám: 20 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D025

Óraszám: 40 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D026

Óraszám: 60 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D027

Óraszám: 80 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D028

Személyiségfejlesztés

A résztvevők megismerkednek a személyiség kialakulásával, alaptípusaival és jellemzőivel. Bepillantást biztosít a magukról kialakított kép értékelésére, a valós és az ideális elképzelések összehasonlítására, melyek elemzésével feltérképezhetik személyiségüket, mélyíthetik önismeretüket.

A képzés hangsúlyos eleme a résztvevők pozitív személyiségvonásainak megerősítése, a frusztráció - tolerancia mértékének növelése.

Óraszám: 40 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D046

Óraszám: 60 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D047

Óraszám: 80 óra

Felnőttképzési engedélyszám: E-000255/2014/D048

Képzés formája: online, kontaktóra vagy távoktatás

Amennyiben cég nevében küldi el megkeresését, kérjen egyedi árajánlatot tőlünk!

Jelentkezés

* Az adatok megadása kötelező!

Kövess minket
Facebookon